444 3553 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Başarı Fark Yaratmaktır

Kalitenin Olduğu Yerde Biz Varız

AKARYAKIT

İş Ortaklarımız

Bp Petrolleri A.Ş.

BP, akaryakıtın rafineriden çıkıp araçların deposuna girene kadar geçirdiği tüm aşamalarda büyük bir dikkat ve titizlik göstererek, araçlara en yüksek kalite düzeyiyle ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu hedef çerçevesinde BP, Türkiye toptan akaryakıt sektöründe emin adımlarla yürüyen ve büyüyen Mertsan ile iş ortaklığını tercih etmiş olup müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çalışmalarına devam etmektedir.

Petrol Ofisi A.Ş.

Mertsan, Sanayi, Madencilik, Tarım, Nakliye ve İnşaat gibi birçok sektörün ihtiyaç duyduğu beyaz ve siyah akaryakıt ürünlerinin tedariğin de üstün kalite ürünleri sunan Petrol Ofisi ile Mertsan’ın sahibi olduğu lojistik ağı, güçlü altyapısı ve uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimi ile güçlerini birleştirerek en yüksek tedarik garantisini hizmetinize sunmaktadır. Petrol Ofisi’nin uzun yıllar da elde etmiş olduğu tecrübe ve profesyonel bakış açısını, en çok tercih edilen marka ile buluşturmak için yan yana çalışmaktayız.

Opet Petrolleri A.Ş.

OPET, güçlü altyapısı, gerçekçi vizyonu ve ülkeye olan inancıyla son on yılın en hızlı ve en tutarlı büyüyen petrol şirketi haline gelmiştir. Bu tutarlı ve hızlı büyüme ile çalışmalarında marka bilincini arttıran Opet ile Mertsan, 2015 yılında iş ortaklığı sürecine girerek müşteri memnuniyetini artırma ve tercih şartlarını çoğaltmayı hedeflemektedir.

Alpet - Altınbaş Holding

Altınbaş Holding altın ve pırlantada göstermiş olduğu başarısına Kıbrısta da faaliyet gösteren Alpet firması ile devam ederek, Türkiye ve Kıbrıs ta yerli sermayede önemli adımlar atarak Türkiye’de en yüksek depolama kapasitesine sahip bir Akaryakıt dağıtım şirketi olmuştur. 2015 yılında Mertsan ticari akaryakıtlar uzmanlığı ile birleşerek iş ortaklığına devam etmektedir.