444 3553 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Başarı Fark Yaratmaktır

Kalitenin Olduğu Yerde Biz Varız

HAKKIMIZDA

Mertsan Petrolleri; 2003 Yılında Bp Petrolleri A.Ş. , Omv Petrol Ofisi A.Ş. , Opet Petrolleri A.Ş. ve Altınbaş Holding ( Alpet ) markalarının ticari, endüstriyel ve akaryakıt istasyonlu satışlarının yetkili distribütörüdür. Ürünlerimiz: Mertsan Petrolleri, Bp Petrolleri A.Ş. , Omv Petrol Ofisi A.Ş. , Opet Petrolleri A.Ş. ve Altınbaş Holding ( Alpet ) markalarının güvencesi ve kalitesi altındadır. Mertsan Petrollerinin müşterilerine nakli, Mertsan Petrollerinin kendi araç filosu ile tüm Türkiye de ki akaryakıt depolama tesislerinde gerçekleşmektedir. Akaryakıtınızın kalitesi, rafineriden aracınızın deposuna ulaşıncaya kadar tamamen Mertsan Petrollerinin güvencesi altındadır.

Mertsan Petrolleri, profesyonel şirket ve kuruluşların ihtiyacı olan akaryakıt ürünlerini, benzin istasyonlarında karşılamayan, kişiye özel ticari şartlar altında ve koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde temin etmektedir. Bu misyon çerçevesinde müşterilerimize kaliteli ürünü; alternatif finans çözümleri, teknik destek ekibi, hızlı ve güvenli şirket nakliyesi ile gerçekleştirmekte, ayrıca BP, POAŞ, OPET ve ALPET ayrıcalıklarını: BP, POAŞ, OPET ve ALPET güvencesi ile beraber vermekteyiz.

Müşteri portföyümüzü; inşaat firmaları, resmi kurum ve kuruluşların ihale katılımı, ticari taşıma filoları, maden ocakları, çimento ve hazır beton tesisleri, endüstriyel kuruluşlar, zirai kuruluşlar, enerji sektöründe oto prodüktör / kojenerasyon şirketleri, apartman ve ticari binalar ( ısınma amaçlı ) oluşturmaktadır.

® Markamız Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillidir.